Jesteś tutaj: Wernisaż Edyty
Wernisaż Edyty
Napisał(a): A.Kawala   
środa, 10 października 2012

Wernisaż"Artystyczne inspiracje"

W ostatni piątek, 8 października, odbył się wernisaż prac plastycznych naszej koleżanki Edyty Tabak. Impreza miała miejsce w Miejskim Domu Kultury.  Wystawa obejmowała także twórczość Klaudii Kuchno uczęszczającej do I LO w Bochni.

Obie dziewczyny były bardzo podekscytowane i zdenerwowane czy ich dzieła spodobają się szerokiemu gronu ludzi,które przybyło by podziwiać ich prace. Oczywiście, każdy był zachwycony obrazami, więc obawy naszych rówieśniczek okazały się bezpodstawne.
Wystawę będzie można oglądać także w najbliższych dniach w sali kameralnej MDK.

Możliwe, że zachęci ona kogoś do częstszego sięgania po kredki czy farby i zainspiruje do tworzenia własnych dzieł.

Poniżej fotoreportaż Gabrieli Kamionki

images/stories/rok12_13/edyta_wernisaz_01.jpgimages/stories/rok12_13/edyta_wernisaz_02.jpgimages/stories/rok12_13/edyta_wernisaz_03.jpgimages/stories/rok12_13/edyta_wernisaz_04.jpgimages/stories/rok12_13/edyta_wernisaz_05.jpgimages/stories/rok12_13/edyta_wernisaz_06.jpgimages/stories/rok12_13/edyta_wernisaz_07.jpgimages/stories/rok12_13/edyta_wernisaz_08.jpgimages/stories/rok12_13/edyta_wernisaz_09.jpgimages/stories/rok12_13/edyta_wernisaz_10.jpg

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
22 Października 2018
Imieniny obchodzą
Abercjusz, Filip, Halka, Kordula,
Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało 71 dni.
Zodiak: Waga