Jesteś tutaj: Konkurs Origami
Konkurs Origami
Napisał(a): A.Sadowy-Szczygieł   
wtorek, 26 lutego 2013

http://www.flickr.com/photos/71719923@N00/11179807Wojewódzki Konkurs Origami – „3D – PAPIEROWE RZEŹBY”
Konkurs na przestrzenne prace wykonane techniką origami.

Przed samymi feriami otrzymaliśmy informację o konkursie origami organizowanym przez mdk na 102 czyli Młodzieżowy Dom Kultury mieszczący się w Krakowie przy ulicy 29 listopada 102. Dwie uczennice klasy 1b: Mariola Twardosz i Klaudia Sumara postanowiły przez ferie wykonać prace na ten konkurs. Powstały wspaniałe figury łabędzi, kobry i pawia wykonane z setek poskładanych modułów.     Dnia 22 lutego konkurs został rozstrzygnięty: Mariola Twardosz zajęła w nim 13 miejsce.
Finał konkursu, oficjalne ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz wystawa prac, odbędą się  19 marca 2013 roku o godzinie 17.30 w MDK. Postaramy się tam być, sfotografować najpiękniejsze prace i fotoreportaż zamieścić na stronie szkoły.

Alicja Sadowy-Szczygieł

 
 

Strefa programowania Gim2

Szkoła w ruchu

Certyfikat

Lepsza szkoła

Szkola bez przemocy

Data, imieniny

Dzisiaj jest: Środa
26 Listopada 2014
Imieniny obchodzą
Delfin, Dobiemiest, Jan, Konrad,
Konrada, Lechosław, Lechosława,
Leonard, Sylwester

Do końca roku zostało 36 dni.
Zodiak: Strzelec
Google+