Jesteś tutaj: Nasi najlepsi -> Naukowcy Strona olimpijska 2010/11
Strona olimpijska 2010/11 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
środa, 01 września 2010

Strona olimpijska

Rok szkolny 2010/11

Nasi najlepsi uczniowie i ich życiowe osiągnięcia


Imię i nazwisko Osiągnięcia
Nicole Juranek Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Niemieckiego OLIMPUS
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
Powiatowy konkurs plastyczny „Wiosenny ogród” organizowany przez MDK w Bochni - III miejsce
Powiatowy konkurs plastyczny „Królowa śniegu” organizowany przez MDK w Bochni - wyróżnienie
Karolina Michniak Finalistka Małopolskiego Konkursu z Języka Polskiego dla Gimnazjalistów
Aleksandra Mazanek Finalistka Małopolskiego Konkursu z Języka Polskiego dla Gimnazjalistów
Łukasz Kierepka Finalista Małopolskiego Konkursu z Matematyki dla Gimnazjalistów
Małopolski Konkurs z Informatyki dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Dorota Święch Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii dla Gimnazjalistów
Małopolski Konkurs z Chemii dla Gimnazjalistów - finalistka w rejonie
Konkurs projektów naukowych w Małopolsce realizowany w ramach programu FENIKS finansowanego ze środków Unii Europejskiej - laureatki II miejsca w etapie uczelnianym - prezentacja ustna pracy - nagroda: udział w obozie naukowym (w IV i V edycji). Awans do finału międzyuczelnianego
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Anglojęzycznej „Memory of Emily Dickinson” organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Bochni - I miejsce
Karolina Kociołek
Łukasz Pająk
Mateusz Ogiński
Międzynarodowy Konkurs „Młodzież w lasach Europy – YOUNG PEOPLE in EUROPEAN FORESTS” organizowany przez krajową Komisję konkursową YPEF utworzoną przez PGL Lasy Państwowe i Towarzystwo Przyjaciół Lasu - I miejsce województwie w Małopolsce - kwalifikacja do finału krajowego  w Warszawie – 4 miejsce w Polsce
Patrycja Sałapat Małopolski Konkurs z Informatyki dla Gimnazjalistów - finalistka w rejonie
Marcin Gołdas Małopolski Konkurs z Informatyki dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Ilona Rozum Małopolski Konkurs z Języka Polskiego dla Gimnazjalistów - finalistka w rejonie
Grzegorz Samolej Małopolski Konkurs z Matematyki dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Małopolski Konkurs z Fizyki i Astronomii dla Gimnazjalistów
Alfik matematyczny 2010 - bardzo dobry wynik(dyplom uznania)
Konkurs projektów naukowych w Małopolsce realizowany w ramach programu FENIKS finansowanego ze środków Unii Europejskiej - laureat II miejsca - prezentacja ustna pracy - nagroda: udział w obozie naukowym
Maciej Dobrzański Małopolski Konkurs z Matematyki dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Mateusz Filipek

Małopolski Konkurs z Historii dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Małopolski Konkurs z Geografii dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Małopolski Konkurs z Chemii dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia” – organizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty - finalista etapu wojewódzkiego
Małopolski Konkurs Historyczny: „Dzieje ziem polskich i losy Polaków w latach 1795-1914 na tle wydarzeń historii powszechnej” - organizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty - finalista etapu wojewódzkiego
Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z geografii EDI PINGWIN 2010 - wyróżnienie

Bartosz Gicala Małopolski Konkurs z Historii dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Karolina Kociołek Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z geografii EDI PINGWIN 2010 - laureatka
Ogólnopolski konkurs geograficzny MIX 2011 organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - laureatka
Małopolski Konkurs z Geografii dla Gimnazjalistów - finalistka w rejonie
Mateusz Ogiński Małopolski Konkurs z Geografii dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Łukasz Pająk Małopolski Konkurs z Geografii dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Małopolski Konkurs z Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Małopolski Konkurs Biblijny dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Dawid Cieślak Małopolski Konkurs z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Aleksandra Mazanek Małopolski Konkurs z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Karolina Porębska Małopolski Konkurs z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Stypendiada polonistyczna – ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „I Ty bądź czytelny” organizowany przez Firmę Edukacyjną „Orzeł” - laureat wyróżnienie
Międzynarodowy Konkurs Językowy Test Oxford Plus organizowany przez Amercom S.A - wynik bardzo dobry
Justyna Wiśniowska Małopolski Konkurs z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Powiatowy konkurs „MDK pełen muzyki, tańca i śpiewu” - I miejsce
Joanna Komasa Małopolski Konkurs z Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów - finalistka w rejonie
Szczepan Kruk Małopolski Konkurs z Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Kawala Alicja Małopolski Konkurs Biblijny dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Możdzeń Joanna Małopolski Konkurs Biblijny dla Gimnazjalistów - finalistka w rejonie
Ogiński Mateusz Małopolski Konkurs Biblijny dla Gimnazjalistów - finalista w rejonie
Pieprzyk Anna Małopolski Konkurs Biblijny dla Gimnazjalistów - finalistka w rejonie
Ogólnopolski Turniej wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - wyróżnienie
Tabak Edyta Małopolski Konkurs Biblijny dla Gimnazjalistów - finalistka w rejonie
„Na znak świetnego zwycięstwa”-  konkurs na wolant o Grunwaldzie  organizowany przez zamek Królewski na Wawelu - wyróżnienie
Magdalena Łyczak Stypendiada polonistyczna – ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „I Ty bądź czytelny” organizowany przez Firmę Edukacyjną „Orzeł” - laureat wyróżnienie
Barbara Łacny Konkurs tematyczny „Tadeusz Kościuszko - żołnierz wolności” organizowany przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa na zlecenie Małopolskiego Kuratorium Oświaty - wyróżnienie
Alicja Kawala V Ogólnopolski Konkurs Historyczny na „Apel poległych ” organizowany przez Stowarzyszenie Dzieci Serc - I miejsce
„Na znak świetnego zwycięstwa”-  konkurs na wolant o Grunwaldzie  organizowany przez zamek Królewski na Wawelu - wyróżnienie
Paulina Szlachetko V Ogólnopolski Konkurs Historyczny na „Apel poległych ” organizowany przez Stowarzyszenie Dzieci Serc - III miejsce
Maria Wojtowicz „Na znak świetnego zwycięstwa”-  konkurs na wolant o Grunwaldzie  organizowany przez zamek Królewski na Wawelu - wyróżnienie
Katarzyna Michalczyk Konkurs „Zachować dla przyszłych pokoleń” organizowany przez Muzeum Armii Krajowej w Krakowie - laureatka
Powiatowy konkurs plastyczny „Królowa śniegu” organizowany przez MDK w Bochni - wyróżnienie
Gabriela Michalczyk Konkurs „Zachować dla przyszłych pokoleń” organizowany przez Muzeum Armii Krajowej w Krakowie - laureatka
Powiatowy konkurs plastyczny „Wiosenny ogród” organizowany przez MDK w Bochni - wyróżnienie
Irena Michalczyk Konkurs „Zachować dla przyszłych pokoleń” organizowany przez Muzeum Armii Krajowej w Krakowie - laureatka
Manuela Wojs Konkurs „Zachować dla przyszłych pokoleń” organizowany przez Muzeum Armii Krajowej w Krakowie - finalistka
Powiatowy konkurs plastyczny „Wiosenny ogród” organizowany przez MDK w Bochni - wyróżnienie
Aleksandra Kubala Konkurs „Zachować dla przyszłych pokoleń” organizowany przez Muzeum Armii Krajowej w Krakowie - finalistka
Karolina Dziedzic Konkurs „Zachować dla przyszłych pokoleń” organizowany przez Muzeum Armii Krajowej w Krakowie - finalistka
Filip Żelichowski Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2011 organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu - wynik bardzo dobry
Alfik matematyczny 2010 - bardzo dobry wynik(nagroda książkowa i dyplom uznania)
Dawid Opaliński Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2011 organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu - wyróżnienie
Gabriela Rogowska Alfik matematyczny 2010 - dyplom uznania
Beata Pieprzyk Konkurs projektów naukowych w Małopolsce realizowany w ramach programu FENIKS finansowanego ze środków Unii Europejskiej - laureatka II miejsca w etapie uczelnianym - prezentacja ustna pracy - nagroda: udział w obozie naukowym
Magdalena Panna Powiatowy konkurs plastyczny „Wiosenny ogród” organizowany przez MDK w Bochni - wyróżnienie
Powiatowy konkurs plastyczny „Królowa śniegu” organizowany przez MDK w Bochni - III miejsce
Magdalena Gałecka Powiatowy konkurs plastyczny „Królowa śniegu” organizowany przez MDK w Bochni - I miejsce
Poprawiony: wtorek, 21 czerwca 2011
 
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion