Jesteś tutaj: Wydarzenia -> Rok 2012/13 To już jest koniec...
To już jest koniec... PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec
sobota, 29 czerwca 2013

KoniecZakończenie roku szkolnego w Gim2

Rok szkolny 2012/13 w Gimnazjum nr 2 im. C.K.Norwida został zakończony. Wśród grona zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i uczniów pani Dyrektor Paulina Joniak w krótkim przemówieniu podsumowała go. Powiedziała m. in. o wynikach klasyfikacji końcoworocznej, frekwencji, udziału i wynikach uczniów w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych (pisaliśmy o tym - tutaj). Dla zdecydowanej większości uczniów był on owocny dla niektórych mniej.

Jak co roku Rada Rodziców ufundowała prestiżowe nagrody naszego Gimnazjum czyli:

• "Diament" za wybitne osiągnięcia ucznia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych,
  • "Leonardo" za bardzo dobre wyniki  w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie,
  • "Medal Gimnazjalisty" za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły w imprezach sportowych.

Otrzymali je:

Konrad Piwowarczyk
Jakub Szymański

Medal

Zostały również ogłoszone wyniki i wręczone nagrody w konkursie ekologicznym „Zbierajmy zużyte baterie” zorganizowanym przez Urząd Miasta w Bochni. I miejsce w kategorii gimnazja zajęła właśnie nasza szkoła a najlepsi zbieracze w szkole:

• Norbert Miękina 600 sztuk,
  • Kacper Dudzik 431 sztuk
  • Hubert Rydz 174 sztuki

zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami.

Następnie pani dyrektor wręczyła nagrody Dyrektora szkoły a otrzymali je: panie Natalia Kołodziej i Alicja Sadowy-Szczygieł oraz ksiądz Roman Łagosz.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez wychowawców klas świadectw uczniom, którzy uzyskali tzw. świadectwo z paskiem, czyli ich średnia oceń na świadectwie wyniosła co najmniej 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre. Kto to był można zobaczyć na zdjęciach z tej uroczystości.

SpektaklNa zakończenie został zaprezentowany spektakl słowno - muzyczny zatytułowany " Wędrówką jedną życie jest człowieka" przygotowany przez młodzież z klas 3d, 2c i 1d pod kierunkiem pań Jolanty Kukli i Marty Michniak. Scenografię przygotowali uczestnicy kółka plastycznego pod kierunkiem pani Beaty Biernat.

I w ten oto sposób zakończyliśmy rok szkolny a rozpoczęliśmy WAKACJE!!!

Fotoreportaż - tutaj

23 Października 2017