Jesteś tutaj: Wydarzenia -> Rok 2012/13 To już jest koniec...
To już jest koniec... PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
sobota, 29 czerwca 2013

KoniecZakończenie roku szkolnego w Gim2

 

Rok szkolny 2012/13 w Gimnazjum nr 2 im. C.K.Norwida został zakończony. Wśród grona zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i uczniów pani Dyrektor Paulina Joniak w krótkim przemówieniu podsumowała go. Powiedziała m. in. o wynikach klasyfikacji końcoworocznej, frekwencji, udziału i wynikach uczniów w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych (pisaliśmy o tym - tutaj). Dla zdecydowanej większości uczniów był on owocny dla niektórych mniej.

 


Jak co roku Rada Rodziców ufundowała prestiżowe nagrody naszego Gimnazjum czyli:

  • "Diament" za wybitne osiągnięcia ucznia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych,
  • "Leonardo" za bardzo dobre wyniki  w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie,
  • "Medal Gimnazjalisty" za wybitne osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie szkoły w imprezach sportowych.


Otrzymali je:

Diament

Alicja Kawala
Joanna Możdżeń
Filip Struzik
Edyta Tabak

Diament

Leonardo

Natalia Kołodziej
Gabriela Rogowska
Mateusz Szymkowski

Leonardo

Medal Gimnazjalisty

Filip Adamczyk
Magdalena Głogowska
Hubert Grodowski
Dawid Grzyb
Kinga Gut
Agnieszka Jaworska
Michał Kubala
Joanna Leśnik
Sławomir Michałczyk
Agnieszka Mikulska
Michał Mirski
Izabella Morońska
Paulina Morońska
Konrad Piwowarczyk
Jakub Szymański

MedalZostały również ogłoszone wyniki i wręczone nagrody w konkursie ekologicznym „Zbierajmy zużyte baterie” zorganizowanym przez Urząd Miasta w Bochni. I miejsce w kategorii gimnazja zajęła właśnie nasza szkoła a najlepsi zbieracze w szkole:

  • Norbert Miękina 600 sztuk,
  • Kacper Dudzik 431 sztuk
  • Hubert Rydz 174 sztuki

zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami.

Następnie pani dyrektor wręczyła nagrody Dyrektora szkoły a otrzymali je: panie Natalia Kołodziej i Alicja Sadowy-Szczygieł oraz ksiądz Roman Łagosz.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez wychowawców klas świadectw uczniom, którzy uzyskali tzw. świadectwo z paskiem, czyli ich średnia oceń na świadectwie wyniosła co najmniej 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre. Kto to był można zobaczyć na zdjęciach z tej uroczystości.

SpektaklNa zakończenie został zaprezentowany spektakl słowno - muzyczny zatytułowany " Wędrówką jedną życie jest człowieka" przygotowany przez młodzież z klas 3d, 2c i 1d pod kierunkiem pań Jolanty Kukli i Marty Michniak. Scenografię przygotowali uczestnicy kółka plastycznego pod kierunkiem pani Beaty Biernat.

I w ten oto sposób zakończyliśmy rok szkolny a rozpoczęliśmy WAKACJE!!!

Fotoreportaż - tutaj

 
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

Do końca roku zostało 15 dni.
Zodiak: Strzelec