Gim2 - Bochnia
Kangur Matematyczny PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Stefańska   
piątek, 27 maja 2011

KangurWyniki konkursu

W dniu 17 marca 2011 r. odbyła się XX w Polsce edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”.  W naszej szkole Konkurs  przeprowadzono po raz dziesiąty. Jak co roku cieszył się on dużym zainteresowaniem – wzięło w nim udział 40 uczniów.

Więcej…
 
Konkurs recytatorski PDF Drukuj Email
Napisał(a): B.Staniszewska   
czwartek, 26 maja 2011

UwagaKonkurs Recytatorski twórczości C. K. Norwida

Ja Cyprian Kamil Norwid wzywam Was miłośników  Słowa Mówionego,  stańcie  w  szranki I edycji zmagań na niwie  poetyckich interpretacji Turnieju Recytatorskiego lub Turnieju Poezji Śpiewanej mych wierszy.

Więcej…
 
Wieczorek poetycki PDF Drukuj Email
Napisał(a): D.Święch   
czwartek, 26 maja 2011

PoezjaW szkolnej kawiarence...

25 maja w naszej szkole miało miejsce bardzo duże wydarzenie, określone przez Panią Dyrektor Joniak mianem "małego balu". Była to prezentacja projektu naukowego z języka angielskiego i niemieckiego uczniów klas drugich i trzecich pod postacią Wieczorku Poetyckiego i pokazu mody.

Więcej…
 
Sukces matematyków PDF Drukuj Email
Napisał(a): A.Sadowy-Szczygieł   
sobota, 21 maja 2011

KonkursFinał konkursu matematycznego

W piątek 20 maja 2011 roku odbył się finał konkursu matematycznego organizowanego przez Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni. Szkolne eliminacje wyłoniły reprezentantów z klas drugich i trzecich w składzie:

Więcej…
 
Pierwsza pomoc PDF Drukuj Email
Napisał(a): B.Pieprzyk   
piątek, 20 maja 2011

1 pomocPokaz pierwszej pomocy

Wczoraj (tj. czwartek 19 maja 2011r.) dla klas II i III odbył się pokaz pierwszej pomocy. Został przygotowany i przeprowadzony przez naszych starszych kolegów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Bochni.

Więcej…
 
Centrum Nauki Kopernik PDF Drukuj Email
Napisał(a): D.Święch   
poniedziałek, 16 maja 2011

Centrum NaukiNauka na wesoło!

13 maja podczas wycieczki do Warszawy odwiedziliśmy niedawno otwarte Centrum Nauki Kopernik. Jak wspominałam w poprzednim artykule mogliśmy w nim spędzić ponad dwie godziny samodzielnie korzystając z wszelkich doświadczeń oferowanych przez centrum.  W całym budynku mieściły się wystawy o różnej tematyce zawierające liczne stoiska przy których sami mogliśmy wykonywać doświadczenia i korzystać z programów komputerowych. Postaram się pokrótce opowiedzieć Wam co znajdowało się w każdym z sektorów.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 19
 

Z naszej galerii

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława

Do końca roku zostało 224 dni.
Zodiak: Bliźnięta