Rok szkolny 2011/12
Opowiadanie PDF Drukuj Email
Napisał(a): K.Kociołek   
środa, 21 grudnia 2011

FajerwerkiDobra zabawa gwarantowana!

Sylwester, czyli Wigilia Nowego Roku, kiedy to świętuje się koniec starego roku i początek nowego, jak nam wszystkim wiadomo stanowi okres hucznych zabaw, toastów, sztucznych ogni, petard. Jest to świetny okres do zabawy.  My jako młodzi ludzie zmęczeni ciągłą nudą postanowiliśmy ten wyjątkowy dzień nieco sobie umilić.

Więcej…
 
"Góra grosza" - wyniki PDF Drukuj Email
Napisał(a): D.Gawęda   
poniedziałek, 19 grudnia 2011

Wyniki akcji "Góra grosza"

Do akcji  przystąpiły wszystkie klasy z naszego gimnazjum. Serdecznie dziękujemy wszystkim wychowawcą oraz całej społeczności uczniowskiej za zrozumienie i wsparcie swoich kolegów i koleżanek z rodzinnych domów dziecka.
W tym roku szkolnym dzięki waszemu wsparciu uzbieraliśmy  - 182.25 zł.

Więcej…
 
Ogłoszenia PDF Drukuj Email
Napisał(a): H.Kica   
wtorek, 13 grudnia 2011

WykrzyknikPróbny egzamin gimnazjalny

1. Nastąpiła zmiana decyzji dotyczącej daty  próbnego egzaminu gimnazjalnego. W naszej szkole próbny egzamin odbędzie się w dniach :14 grudnia,15 grudnia i 16 grudnia wg harmonogramu:

Poprawiony: wtorek, 13 grudnia 2011
Więcej…
 
Kangur Matematyczny PDF Drukuj Email
Napisał(a): M.Trojak   
poniedziałek, 12 grudnia 2011

KonkursKangur matematyczny

15 marca (czwartek) 2012 roku o godzinie 9.00  odbędzie się w naszej szkole kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”.  Przypominamy, że „Kangur matematyczny”  jest konkursem międzynarodowym i w tym dniu będzie przeprowadzony w wielu krajach.

Więcej…
 
Dzień Miłosza PDF Drukuj Email
Napisał(a): K.Łach   
poniedziałek, 12 grudnia 2011

MiłoszDzień Miłosza w I LO

Rok 2011 nazwany został rokiem Czesława Miłosza. Z tego względu pani dyrektor - Jolanta Kruk Liceum Ogólnokształcącego im.Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni zaprosiła 5 - osobowe grupy na sesję poświęconą życiu i twórczości tego sławnego poety.

Więcej…
 
Aromaty wiedzy PDF Drukuj Email
Napisał(a): K.Łach   
wtorek, 06 grudnia 2011

Aromaty wiedzy„SMAK SŁAWY”

Dzień 17 listopada okazał się dniem bardzo niezwykłym. Agnieszka Ptak, Anna Pieprzyk i ja -Karolina Łach pod opieką Pani Katarzyny Kołodziej w ramach projektu Herbaciarni Naukowej udałyśmy się do  Niepołomic na spotkanie z panem Bogusławem Kaczyńskim w tym dniu, bowiem „Aromaty Wiedzy" odbywały się w niezwykłej scenerii zamku będącego dawną siedzibą królów polskich.

Więcej…
 
Finanse bez tajemnic PDF Drukuj Email
Napisał(a): KJ&MT   
piątek, 02 grudnia 2011

FinanseKonkurs "Finanse bez tajemnic"

Dwóch uczniów z naszej szkoły tj. Maksymilian Truś i Karol Jarosz (kl. 1 e) przystąpiło do Konkursu „Finanse bez tajemnic”. Wykonali gazetkę dotyczącą zakładania konta bankowego i inwestycji. Mieli niełatwe wyzwanie: Przeprowadzić wywiad z jednym z pracowników bocheńskiego oddziału jednego z banków. Czy udało się im to?

Poprawiony: wtorek, 06 grudnia 2011
Więcej…
 
"Stare jest piękne" PDF Drukuj Email
Napisał(a): N.Juranek   
poniedziałek, 28 listopada 2011

Plastyka"Stare jest piękne" - konkurs

Powiatowy konkurs fotograficzno - plastyczny "Stare jest piękne" został organizowany przez Miejski Dom Kultury w Bochni. Ideą konkursu było utrwalenie zanikającego piękna starych budynków, podwórek, strychów, wnętrz a także przedmiotów, urządzeń, instalacji -  wszystkiego co jest wypierane przez nowoczesną architekturę i tzw. design.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 17
 

Szkoła w ruchu

Lepsza szkoła

Data, imieniny


Dzisiaj jest: Piątek
22 Marca 2019
Światowy Dzień Wody
Imieniny obchodzą
Bazylissa, Bogusław, Godzisław,
Katarzyna, Kazimierz, Paweł

Do końca roku zostało 285 dni.
Zodiak: Baran