Zajęcia pozalekcyjne Drukuj
Napisał(a): Administrator   
piątek, 30 września 2016

Zajęcia pozalekcyjne w Gimnazjum nr 2 - rok szkolny 2016/2017 - I półrocze

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

(kółko, zajęcia wyrównawcze, itp.)

Dzień tygodnia

Godz. lekcyjna

Sala lekcyjna

Biernat Beata

Kółko plastyczne

czwartek

8 l

B 26

Buszko Małgorzata

 

Kółko historyczne

wtorek

8 l

B 14

Zajęcia wyrównawcze

środa

7 l

B 14

Chełmecka -Czekaj Barbara

Innowacja pedagogiczna „Nakręceni na słówka”

poniedziałek

7 l

A 27

czwartek

7 l

A 27

Dobranowska Iwona

Koło biblioteczne

wtorek

8 l

B 24

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

środa

4 l

B 24

Drożdżyńska Elżbieta

Kółko biologiczne

wtorek

8 l

A 2

Zajęcia wyrównawcze

czwartek

8 l

A2

Gawęda Dorota

Zajęcia sportowo-rekreacyjne (taniec, tenis stołowy)

środa

7 l

Sala gimn

Hełmecka Dorota

Zajęcia sportowo-rekreacyjne( tenis stołowy,)

poniedziałek,

8 l

Sala gimn

Kawalec Jerzy

Kółko informatyczne

wtorek

8 i 9 l

A 13

Kica Helena

Kółko matematyczne klas I* i klas II*

wtorek/poniedziałek

1 l

A3

Zajęcia dodatkowe dla klas II

wtorek

7 l

A 3

Knapińska  Marta

Zajęcia rozwijające umiejętność radzenia sobie z negatywnymi emocjami

poniedziałek

10.00 -11.00

B 21

Kociołek Ewa

Kółko geograficzne

poniedziałek

8 l

A 12

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

9 l

A 12

Kowalczyk Jadwiga

 

Zajęcia sportowo- rekreacyjne

piątek

9l

Sala gimn

Kozioł Małgorzata

Wsparcie pedagogiczne uczniów

piątek

11.00 -12.00

B 21

Kukla Jolanta

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – klasy III

czwartek

8 l

A1

Kółko kultury żywego słowa

poniedziałek

1 l

A 1

Kukułka Marta

 

Kółko historyczne

poniedziałek

9 l

B 25

Zajęcia wyrównawcze

piątek

8 l

B 25

Koczur Katarzyna

Kółko fizyczne

środa

8 l

A 15

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

8 l

A 15

Łagosz Roman

Wolontariat przy Duszpasterstwie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Diecezji Tarnowskiej

piątek/III niedziela miesiąca

8l /14.00

B14/ dolny kościół

Marzec Rafał

Zajęcia sportowe – pływanie i ratownictwo wodne

wtorek

8 i 9l

basen

Nowak Dorota

 

Zajęcia wyrównawcze z chemii

piątek

9 l

A 22

Kółko chemiczne

piątek

8 l

A 22

Palczewski Ryszard

Kółko muzyczne

wg. potrzeb

Plewa Paulina

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego – klasy I

czwartek

7 l

A 24

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego – klasy II

środa

8 l

A 24

Serafin Anna

Drama w języku angielskim

czwartek

8 l

A 26

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

poniedziałek

1 l

A 26

Staniszewska Bernadeta

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas I

wtorek

8 l

A 2

Koło sprawozdawczo-redakcyjne

poniedziałek

7 l

A 2

Stefańska Jolanta

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

piątek

1 l

A 3

Kółko matematyczne

poniedziałek

7 l

A 3

Kółko matematyczne

wtorek

7 l

B 26

Szlachetko Anetta

Szkolne Koło Europejskie/wolontariat

wtorek

7 l

B 24

Szymańska Ewa

 

Zajęcia wyrównawcze z j. niem. dla klas III

poniedziałek

7 l

A 4

Kółko j. niemieckiego

czwartek

8 l

A 4

Trojak Monika

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klas II

czwartek

1 l

B 27

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klas III

poniedziałek

8 l

B 27

Wilczyńska Magdalena

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego i j. polskiego

wtorek

8 l

A 24

Drama w języku angielskim

czwartek

8 l

A 24

*zajęcia odbywają się co 2 tygodnie