Strona olimpijska 2015/16 Drukuj
Napisał(a): J.Kawalec   
środa, 22 czerwca 2016

Strona olimpijska

Rok szkolny 2015/16

Nasi najlepsi uczniowie i ich życiowe osiągnięcia

Imię i nazwisko Osiągnięcia
Filip Synowiec

Finalista X Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów
Olimpiada Matematyczna Gimnazjlaistów - etap okręgowy
Finalista Małopolskiego Tematycznego Konkursu Informatycznego „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera”
Finalista Konkursu z Fizyki dla Gimnazjalistów
VI Konkurs Matematyczny dla uczniów Gimnazjum – w ZS nr1 w Bochni - wyróżnienie
VII rejonowy konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych „Dach Quiz” - I miejsce w kategorii prezentacja wybranej osoby

Bartłomiej Sosenka Laureat - V Miedzygimnazjalny konkurs wiedzy matematyczno- przyrodniczej dla uczniów powiatu bocheńskiego, brzeskiego, limanowskiego i wielickiego- organizator Gimnazjum w Kamionnej
Finalista - Konkurs matematyczny dla uczniów gimnazjum
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2015
Monika Kowalczyk Laureatka (9 miejsce) - Ogólnopolski Konkurs Galileo 2016 z geografii­sesja wiosenna
Wyróżnienie - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Kangur 2014
Laureatka (1 kiejsce) - Międzypowiatowy V Przegląd Artystyczny Młodzieży CK­art (Muzyka­ zespół wokalny) 2013/2014
I miejsce - Miejski konkurs ekologiczny „Zbierajmy Zużyte Baterie” w Gimnazjum nr 2
Wirtualne Kółko Graniaste”Emil­matematyka i logika” 2015­2016 Organizator: Centrum e­Learningu Akademia
Górniczo­Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - wyróżniające zaangażowanie
Konrad Kaczmarczyk Finalista - Konkurs historyczny dla uczniów gimnazjum
VII rejonowy konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych „Dach Quiz” - I miejsce w kategorii prezentacja wybranej osoby
Bartosz Wnęk Finalista - Konkurs geograficzny dla uczniów gimnazjum
Laureat (10 miejsce) - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii- sesja wiosenna „Olimpus”
Jakub Cisło

X Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów - etap okręgowy
Konkurs geograficzny dla uczniów gimnazjum - etap rejonowy
Informatyczny  Konkurs Tematyczny „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera” - etap rejonowy
Wyróżnienie - Międzynarodowy  Konkurs Matematyczny  Kangur 2015
Laureat (III miejsce) - Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Galileo 2016- sesja wiosenna
Laureat (6 miejsce) - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”- sesja jesienna
V miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”- sesja wiosenna

Marcin Kokoszka III miejsce - IV Konkurs Informatyczny dla gimnazjalistów organizowany przez ZS nr 1 w Bochni
X Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów - etap okręgowy
Informatyczny  Konkurs Tematyczny „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera” - etap rejonowy
Paweł Nowak
Wyróżnienie  - Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest 2015
Informatyczny  Konkurs Tematyczny „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera” - etap rejonowy
Wiktoria Banaśkiewicz Finalistka - Konkurs z Fizyki dla Gimnazjalistów
Finalistka - Konkurs Chemiczny dla uczniów Gimnazjów
II miejsce - Powiatowy y konkurs plastyczny „Żołnierze wyklęci”
III miejsce - VI Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-ART. Gdów 2014
III miejsce - Powiatowy Konkurs Plastyczny „Anioły” – organizator:MDK Bochnia
Alicja Krzykalska Finalistka - Konkurs z Fizyki dla Gimnazjalistów
Laureatka - Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest 2015
10 miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”- sesja wiosenna
Zuzanna Rojek
Finalistka - Konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjum
Wyróżnienie - Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest 2015
I miejsce - Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów w Zespole Szkół nr 1 w Bochni
Wiktoria Dzięgielewska Laureatka -  Biblijny Konkurs Tematyczny „Z mądrością Proroków przez życie”
III miejsce - Szkolny konkurs recytatorski „Śladami Papuszy”
Julia Michalik Laureatka - Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”
Laureatka - Ogólnopolskie dyktando (nie tylko)dla Mistrzów
Maria Ostrowska Laureatka - Ogólnopolskie dyktando (nie tylko)dla Mistrzów
Damian Mucha Laureat (9 miejsce) - Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Galileo 2016- sesja wiosenna
Laureat (11 miejsce) - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii- sesja wiosenna „Olimpus”
Oliwia Gorczyca Wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Galileo 2016- sesja wiosenna
Piotr Polowiec Wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Galileo 2016- sesja wiosenna
Anastazja Styrna Laureatka (12 miejsce) - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii- sesja wiosenna „Olimpus”
II miejsce -  Szkolny konkurs recytatorski „Śladami Papuszy”
Julia Waśkowicz I miejsce -  Szkolny konkurs recytatorski „Śladami Papuszy”
Wyróżnienie w kategoriach poezja i zdjęcie - Konkurs poetycko-fotograficzny „Moje myśli- moje uczucia – moje życie”
Marek Przewrocki Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy bliskich i losy dalekich-życie Polaków w latach 1914-1989”. - etap wojewódzki
Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna  do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów ” - etap rejonowy
Oliwia Gorczyca Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy bliskich i losy dalekich-życie Polaków w latach 1914-1989”. - etap wojewódzki
Emilia Matykiewicz Laureatka (5 miejsce) - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”- sesja jesienna
Agnieszka Kuflik Laureatka - Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest 2015
14 miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”- sesja wiosenna
Olga Płaczek VII rejonowy konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych „Dach Quiz” - I miejsce w kategorii prezentacja wybranej osoby
Informatyczny  Konkurs Tematyczny „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera” - etap rejonowy
Sławomir Wróbel Wyróżnienie - Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest 2015
Filip Gumuła Wyróżnienie - Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest 2015
Damian Wojtoń Wyróżnienie - Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest 2015
Oliwia Rogowska Wyróżnienie - Międzynarodowy  Konkurs Matematyczny  Kangur 2014
Zuzanna Szwed Wyróżnienie - VI Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-ART. Gdów 2014
Michalina Złomańczuk Wyróżnienie - VI Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-ART. Gdów 2014
Wyróżnienie - Powiatowy Konkurs Plastyczny „Anioły” – organizator:MDK Bochnia
Katarzyna Tomczyk I miejsce - Powiatowy Konkurs Plastyczny „Anioły” – organizator:MDK Bochnia
Wojciech Cepak II miejsce - VI Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-ART. Gdów 2014
Kinga Bajda II miejsce - Powiatowy konkurs plastyczny „Pomysł na ramkę”
Jakub Bankiewicz Wyróżnienie - Powiatowy konkurs plastyczny „Pomysł na ramkę”

 

Konkurs z Fizyki dla Gimnazjalistów

Etap szkolny

9

Etap rejonowy

3

Wiktoria Banaśkiewicz 3c, Filip Synowiec 3c, Alicja Krzykalska 3a

Etap wojewódzki

3

Wiktoria Banaśkiewicz 3c, , Alicja Krzykalska 3d - finaliści