Strona olimpijska 2016/17 Drukuj
Napisał(a): J.Kawalec   
piątek, 30 czerwca 2017

Rok szkolny 2016/17

Nasi najlepsi uczniowie i ich życiowe osiągnięcia

 

 

Imię i nazwisko Osiągnięcia
Jakub Cisło

Finalista - Konkurs geograficzny dla uczniów gimnazjum
Finalista - Informatyczny  Konkurs Tematyczny „Od algorytmu do programu”
I miejsce - V Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów organizowany przez Zespół Szkół nr 1
Wyróżnienie - Międzynarodowy  Konkurs Matematyczny  Kangur 2017
Etap rejonowy - Konkurs matematyczny dla uczniów gimnazjum
Etap rejonowy - Konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjum

Julia Michalik Finalistka - Konkurs chemiczny dla uczniów Gimnazjum
Wyróżnienie - Międzynarodowy  Konkurs Matematyczny  Kangur 2017
Patryk Szot Finalista - XXII Ogólnopolski konkurs historyczny im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1684. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego – za wolność Waszą i Naszą”.
Etap rejonowy - Konkurs historyczny dla uczniów gimnazjum
Patryk Twardosz Finalista - Informatyczny  Konkurs Tematyczny „Od algorytmu do programu”
Wyróżnienie - V Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów organizowany przez Zespół Szkół nr 1
Oliwia Piórkowska Finalistka - Konkurs  tematyczny „Prezydentowi Rzeczpospolitej …będę bezwzględnie posłuszny”. W 70 rocznicę śmierci Władysława Raczkiewicza prezydenta RP w latach 1939 - 47
Kamil Rajca

III miejsce - Informatyczny  Konkurs Tematyczny „Od algorytmu do programu”

Bartosz Nowak Taon - Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny „LWIĄTKO”
Kacper Płaczek Taon - Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny „LWIĄTKO”
Emilia Matykiewicz Etap rejonowy - Konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjum
Faustyna Pyrz Etap rejonowy - Konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjum
Etap rejonowy -  Konkurs biologiczny dla uczniów gimnazjum
Mikołaj Wnęk Etap rejonowy -  Konkurs biologiczny dla uczniów gimnazjum
Jacek Mazanek Etap rejonowy -  Konkurs biologiczny dla uczniów gimnazjum
Julia Dębowska Etap rejonowy -  Konkurs biologiczny dla uczniów gimnazjum
Oliwia Rogowska Laureatka - Powiatowy przegląd twórczości plastycznej dzieci i młodzieży „Młodzi Plastycy 2017” – organizator MDK  w Bochni
Laureatka - VIII Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-ART. Gdów 2017
Wojciech Cepak Wyróżnienie - VIII Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-ART. Gdów 2017
Kinga Czesak III miejsce w kategorii fotografia - III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla gimnazjalistów „Świat wokół mnie” – organizator PLSP w Nowym Wiśniczu