Strona olimpijska 2012/13 Drukuj
Napisał(a): J.Kawalec   
wtorek, 25 czerwca 2013

Strona olimpijska

Rok szkolny 2012/13

Nasi najlepsi uczniowie i ich życiowe osiągnięcia


Imię i nazwisko Osiągnięcia
Alicja Kawala

Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Geografii OLIMPUS (sesja wiosenna 2013) - 1 miejsce
Laureatka Małopolskiego Konkursu z Geograficznego dla uczniów gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla uczniów gimnazjum
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjum
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjum
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii dla uczniów gimnazjum
Etap rejonowy konkursu „Polska Jagiellonów na tle wydarzeń z historii powszechnej 1386-1572”
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Albus - wyróżnienie
II Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowany przez Zespól Szkół nr 1 w Bochni - III miejsce
IX Powiatowy konkurs recytacji poezji i prozy angielskiej „In Memory of  Emily Dickinson” - III miejsce
VI ogólnopolski konkurs językowy na anglojęzyczną kartkę z pamiętnika DAY by Day organizowany przez Szkołę Języków Obcych Glossa- Kraków - I miejsce
Powiatowy konkurs plastyczno-fotograficzny „Pani Jesień” organizowany przez MDK w Bochni - I miejsce
Powiatowy konkurs plastyczny „Zaczarowane Miasto” - wyróżnienie
11 edycja ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus - IV miejsce

Mateusz Szymkowski
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Geografii OLIMPUS (sesja wiosenna 2013) - 11 miejsce
Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2013 - wyróżnienie
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjum
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii dla uczniów gimnazjum
Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów organizowana przez Komitet Główny Olimpiady Matematycznej przy Stowarzyszeniu na rzecz Edukacji Matematycznej w Warszawie - kwalifikacja do II stopnia
Ogólnopolski konkurs matematyczny PINGWIN - wyróżnienie
Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny „ LWIĄTKO”, organizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowie pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego - tytuł TAON
Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Bochni - III miejsce
Gabriela Rogowska

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2013 - wynik bardzo dobry
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum
Szkolny Konkurs Recytatorski „Popołudnie z Norwidem” - I miejsce
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GALILEO - 7 miejsce
Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów organizowana przez Komitet Główny Olimpiady Matematycznej przy Stowarzyszeniu na rzecz Edukacji Matematycznej w Warszawie - kwalifikacja do II stopnia
Ogólnopolski konkurs matematyczny PINGWIN - wyróżnienie
Miedzygimnazjalny  Konkurs Matematyczny  organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Bochni - II miejsce
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Albus - wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs językowy Oxford – Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES - laureatka IV stopnia
Szkolny konkurs języka angielskiego „ J’m excellent at English paraphrasing” - II miejsce
II Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowany przez Zespól Szkół nr 1 w Bochni - II miejsce
IX Powiatowy konkurs recytacji poezji i prozy angielskiej „In Memory of  Emily Dickinson” - wyróżnienie

Filip Struzik
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii dla uczniów gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Chemii dla uczniów gimnazjum
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjum
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Biologii dla uczniów gimnazjum
Historia Oxford Plus  - laureat IV stopnia
Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny „ LWIĄTKO”, organizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowie pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego - tytuł TAON
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Albus - wyróżnienie
Patrycja Matykiewicz
Finalista Małopolskiego Konkursu z Informatyki dla uczniów gimnazjum
Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Bochni - wyróżnienie
Edyta Tabak Finalistka Małopolskiego Konkursu z Biologii dla uczniów gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla uczniów gimnazjum
11 edycja ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus - laureatka IV stopnia
Piotr Paruch
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Chemii dla uczniów gimnazjum
Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Bochni - I miejsce
Joanna Możdżeń
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla uczniów gimnazjum
Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Albus - VIII miejsce
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI Panda - wyróżnienie
Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny „ LWIĄTKO”, organizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowie pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego - tytuł TAON
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kolory zimy” organizowany przez MDK w Bochni - III miejsce
Powiatowy konkurs plastyczny „Zaczarowane Miasto”  - 8 miejsce
Historia Oxford Plus - laureatka IV stopnia
Sławomir Gicala
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GALILEO - laureat 9 miejsce
Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny „ LWIĄTKO”, organizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowie pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego - tytuł KAON
Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2013 - wyróżnienie
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Geograficznego dla uczniów gimnazjum
Tomasz Struzik
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Geografii OLIMPUS (sesja wiosenna 2013) - 3 miejsce
Finalista Małopolskiego Konkursu z Geograficznego dla uczniów gimnazjum
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GALILEO - laureat 5 miejsce
Historia Oxford Plus - laureat IV stopnia
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Geograficznego dla uczniów gimnazjum
Wiktoria Jędryka Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Geograficznego dla uczniów gimnazjum
Historia Oxford Plus - laureatka III stopnia
11 edycja ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus - II miejsce
Gabriela Kupiec
Finalista Małopolskiego Konkursu z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum
Szkolny konkurs języka angielskiego „ J’m excellent at English paraphrasing” - I miejsce
Zuzanna FIlipek II Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowany przez Zespól Szkół nr 1 w Bochni - I miejsce
Szkolny konkurs języka angielskiego „ J’m excellent at English paraphrasing” - III miejsce
Ogólnopolski konkurs językowy Oxford – Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES - laureat II stopnia
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum
Aleksandra Walawska II Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowany przez Zespól Szkół nr 1 w Bochni - II miejsce
Szkolny Konkurs Recytatorski „Popołudnie z Norwidem” - III miejsce
Aleksander Londo Finalista Małopolskiego Konkursu z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum
II Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowany przez Zespól Szkół nr 1 w Bochni - I miejsce
Ogólnopolski konkurs językowy Oxford – Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES - laureat IV stopnia
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum
Natalia Kołodziej Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI Panda
Finalista Małopolskiego Konkursu z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum
Ogólnopolski konkurs językowy Oxford – Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES - laureatka III stopnia
Szkolny Konkurs Recytatorski „Popołudnie z Norwidem” - wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy bliskich i losy dalekich – życie Polaków w latach 1914-1989”
Marcin Trzósło Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Informatyki dla uczniów gimnazjum
Marcin Ból Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla uczniów gimnazjum
Jakub Mucha Ogólnopolski konkurs językowy Oxford – Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES - laureat IV stopnia
Karol Jarosz Konkurs „Ku wolnej Polsce” organizowany pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Gminy i Miasta Miechów oraz Związku byłych Żołnierzy samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich na Zachodzie - 1 miejsce w kategorii prac multimedialnych
Daria Krawczyk Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GALILEO - laureatka 3 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie - wynik bardzo dobry
Katarzyna Kawalec Historia Oxford Plus - Laureat I stopnia
Jarosław Buszko Historia Oxford Plus - laureat I stopnia
Powiatowy konkurs plastyczny „Medal z okazji 760-lecia Bochni” organizowany przez PiMBP w Bochni - laureat II miejsce
Mariola Twardosz Wojewódzki konkurs „Origami w 3D” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury „MDK na 102”  - laureatka
Natalia Możdżeń 11 edycja ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus - I miejsce z wyróżnieniem
Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2013  organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu  - wyróżnienie
VII Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci i Młodzieży na Sztukę Teatralną i Scenariusz Filmowy „Nie tylko na scenę” - I miejsce

1) Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów organizowana przez Komitet Główny Olimpiady Matematycznej przy Stowarzyszeniu na rzecz Edukacji Matematycznej w Warszawie

Poprawiony: środa, 26 czerwca 2013