Sportowcy roku 2014/15 Drukuj
Napisał(a): J.Kawalec   
czwartek, 25 czerwca 2015

strona olimpijska

Rok szkolny 2014/15

Nasi najlepsi sportowy i ich osiągnięcia

Imię i nazwisko Osiągnięcia
Mateusz Grzyb III  miejsce w Rejonowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej( I miejsce powiat...)
IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Udział w Wojewódzkich Zawodach Sportowych w piłce nożnej
Udział w Ogólnopolskim Finale Coca-Cola Cup
Kacper Seweryn

I miejsce w Rejonowych Zawodach Sportowych w piłce nożnej (I m. Powiat…)
Udział w Powiatowych Zawodach Sportowych w Szachach
IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

Kacper Klimaszewski II  miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce
Patryk Schram II  miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
Piotr Drzazga II  miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce
Bartłomiej Bogacki II  miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce
Konrad Biernat III miejsce w Rejonowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej ( I miejsce Powiat…)
Udział w Powiatowych  Indywidualnych Zawodach w Tenisie Stołowym
Udział w Powiatowych  Drużynowych Zawodach w Tenisie Stołowym
Udział w Wojewódzkich Zawodach Sportowych w piłce nożnej
Udział w Ogólnopolskim Finale Coca-Cola Cup
Kamil Francuz III miejsce w Rejonowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej ( I miejsce Powiat…)
Udział w Wojewódzkich Zawodach Sportowych w piłce nożnej
Udział w Ogólnopolskim Finale Coca-Cola Cup
Michał Pławecki II  miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce
IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Paweł Głaz III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
Patryk Szydłowski II  miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
Norbert Ścisło II  miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
Maksymilian Pach III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
Wojciech Kłósek III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
Przemysław Więcek II  miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
Bartłomiej Samek III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
Tomasz Mroczek II  miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
Filip Gumuła III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
Paweł Migdał II  miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce
III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce
Kacper Łącki III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
Jakub Mazur Udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych
III miejsce  w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Kacper Majewski I miejsce w Małopolskim Finale Wojewódzkim Coca-Cola Cup
Udział w Wojewódzkich Zawodach w Halowej Piłce Nożnej
Udział w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Wiktor Nagrodzki III miejsce w Rejonowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej ( I miejsce Powiat…)
IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Udział w Wojewódzkich Zawodach Sportowych w piłce nożnej
Udział w Ogólnopolskim Finale Coca-Cola Cup
Szymon Kukułka III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej
Kamil Liszkiewicz III  miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

Dziewczęta

Emilia Biernat

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Gabriela Filipek

IV miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

Joanna Cichoń

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Faustyna Pyrz

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Justyna Wojas

Udział w Wojewódzkich Zawodach Pływackich- 50 m st.grzbietowym

 

Sylwia Król

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Julia Hnatów

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Sylwia Kasprzyk

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Monika Kowalczyk

Udział Wojewódzkich  Zawodach Sportowych w Szachach

IV miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

Udział w Międzyszkolnej Lidze Szachowej

 

Olga Płaczek

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Wiktoria Banaśkiewicz

IV miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

 

Wiktoria Dzięgielewska

 

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Patrycja Komasa

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Marlena Bachula

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Dominika Kurkiewicz

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce

 

Agnieszka Kolarz

Udział w Powiatowych Zawodach Sportowych w Szachach

Udział w Międzyszkolnej Lidze Szachowej

 

Sylwia Sumara

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce

 

Weronika Piekarz

IV miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Karolina Kozak

IV miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce

 

Natalia Szot

IV miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce

 

 

Karolina Berent

 

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce

 

Karolina Wrona

IV miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

 

Magdalena Pudełek

 

IV miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

 

Joanna Gawęda

Udział w Wojewódzkich Zawodach Pływackich- 50m st.dowolnym

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Kinga Tynka

Udział w Powiatowych  Indywidualnych Zawodach w Tenisie Stołowym

 

Oliwia Szymczyk

Udział w Powiatowych  Indywidualnych Zawodach w Tenisie Stołowym

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce

 

 

Zuzanna Surga

 

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Klaudia Spisak

IV miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce

V miejsce w Powiatowych Zawodach w Siatkówce

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

Sara Majcher

IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej