Sportowcy roku 2010/11 Drukuj
Napisał(a): J.Kawalec   
środa, 01 września 2010
Sportowcy roku

Rok szkolny 2010/11

Sportowe osiągnięcia uczniów naszej szkoły  wynikające z ich zainteresowań i pasji.
Imię i nazwisko
Osiągnięcia

Damian Szydłowski
Szczepan Kruk
Patryk Górszczyk
Bartłomiej Miszczuk
Michał Kaczmarczyk
Mateusz Kasprzyk
Krzysztof Styrna
Tomasz Imiołek
Jakub Salisz

Wojewódzkie Zawody w Halowej Piłce Nożnej - III miejsce
Magdalena Głogowska
Karolina Nosek
Katarzyna Mazur
Klaudia Jochym
Angelika Gajli
Katarzyna Apryjas
Kinga Dobranowska
Aleksandra Kubala
Karolina Dziedzic
Manuela Wojs
Iwona Goryczko
Wojewódzkie Zawody w piłce ręcznej dziewcząt
Aleksandra Kubala Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe w Łapanowie - II miejsce
Kinga Gut Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe w Łapanowie - III miejsce
Monika Golińska Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe w Łapanowie - IV miejsce
Konrad Piwowarczyk Powiatowe Zawody Pływackie - III miejsce
Michał Mirski Powiatowe Zawody Sportowe w Szachy - II miejsce
Karolina Sosnowiec
Iwona Goryczko
Urszula Paszkot
Kamila Jędryczka
Powiatowa Indywidualna Liga Lekkoatletyczna, sztafeta dziewcząt 4 x 100m  - II miejsce
Izabela Morońska
Paulina Morońska
Karolina Michniak
Dominika Kowalczyk
Anna Kuflik
Anita Kaliciak
Sylwia Kaczmarek
Pamela Morajko
Agnieszka Wrona
Gabriela Jawień
Adrianna Kudła
Aleksandra Papier
Powiatowe Zawody Taneczne „Rytm, muzyka, taniec” - IV miejsce
Filip Adamczyk
Michał Kubala
Sławomir Michalczyk
Krzysztof Więcek
Krystian Łącki
Damian Szydłowski
Tomasz Wolnik
Michał Gicala
Oskar Majewski
Paweł Łącki
Wiktor Mucha
Grzegorz Słoma
Łukasz Góral
Powiatowe Zawody w piłce ręcznej chłopców - II miejsce
Damian Szydłowski
Patryk Górszczyk
Szczepan Kruk
Bartłomiej Miszczuk
Michał Kaczmarczyk
Tomasz Imiołek
Michał Kołdra
Kamil Serwinowski
Mateusz Kasprzyk
Krzysztof  Styrna
Krystian Jaszczyński
Jakub Salisz

Turniej Halowej Piłki Nożnej im.Macieja Szydłaka w Niepołomicach - II miejsce

Finał Wojewódzki Turnieju Piłki Nożnej Coca –Cola Cup 2011 w Krakowie - IV miejsce

Piotr Ochab
Krystian Jaszczyński
Mateusz Kasprzyk
Bartosz Nocoń
Antoni Całka
Patryk Badura
Jarosław Lisak
Filip Strzelec
Michał Ptaszek
Powiatowe Zawody w Koszykówce chłopców - III miejsce
Karolina Nosek
Anita Kaliciak
Magdalena Gałecka
Katarzyna Apryjas
Kinga Dobranowska
Patrycja Tabor
Magdalena Michna
Iwona Goryczko
Karolina Dziedzic
Manuela Wojs
Aleksandra Kubala
Powiatowe Zawody w Koszykówce dziewcząt  - IV miejsce

 

 

Magdalena Głogowska, Karolina Sosnowiec, Iwona Goryczko

Joanna Komasa, Sylwia Poradowska, Dominika Poradowska

Kinga Gut, Monika Golińska, Aleksandra Kubala

Sylwia Kaczmarek, Urszula Paszkot

Kamila Jędryczka

Karolina Sosnowiec,Iwona Goryczko, Urszula Paszkot, Kamila Jędryczka

Powiatowa Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt - II miejsce


100m

300m



600m

Skok w dal

Pchnięcie kula

Sztafeta 4x100m

 

Filip Adamczyk, Sławomir Michałczyk, Krzysztof Więcek

Michał Kubala, Dariusz Tempka

Mateusz Kasprzyk, Wiktor Mucha

Bartłomiej Nocoń

Bartłomiej Brzeziński

Filip Adamczyk, Sławomir Michałczyk, Michał Gicala, Dariusz Tempka

Powiatowa Drużynowa liga Lekkoatletyczna chłopców - III miejsce

100m

300m

1000m

Skok w dal

Pchnięcie kula

Sztafeta 4x100m

 

Poprawiony: środa, 22 czerwca 2011