Sportowcy roku 2012/13 Drukuj
Napisał(a): J.Kawalec   
czwartek, 06 czerwca 2013

Strona olimpijska

Rok szkolny 2012/13

Nasi najlepsi sportowy i ich osiągnięcia

 

 

Imię i nazwisko Osiągnięcia
Michał Mirski

I miejsce w Powiatowych Zawodach w szachy 
III miejsce w Rejonowych Zawodach w  Halowej Piłce Nożnej (I miejsce w Powiatowych)
V miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sportowych w Szachy
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej

Hubert Grodowski III miejsce w Rejonowych Zawodach w  Halowej Piłce Nożnej (I miejsce w Powiatowych)
II miejsce w Rejonowych Zawodach w koszykówce ( I miejsce w Powiatowych….)
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Dawid Grzyb III miejsce w Rejonowych Zawodach w  Halowej Piłce Nożnej (I miejsce w Powiatowych)
II miejsce w Rejonowych Zawodach w koszykówce ( I miejsce w Powiatowych)
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Magdalena Głogowska II miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
V miejsce w Powiatowych Zawodach w koszykówce
Michał Kubala II miejsce w Rejonowych Zawodach w koszykówce ( I miejsce w Powiatowych….)
II miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Sławomir Michałczyk II miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Mateusz Ryszka II miejsce w Rejonowych Zawodach w koszykówce (I miejsce w Powiatowych)
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Kinga Gut II miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej
IV miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
V miejsce w Powiatowych Zawodach w koszykówce
Bartłomiej Kaczmarczyk III miejsce w Rejonowych Zawodach w  Halowej Piłce Nożnej (I miejsce w Powiatowych)
II miejsce w Rejonowych Zawodach w koszykówce ( I miejsce w Powiatowych….)
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Jakub Szymański III miejsce w Rejonowych Zawodach w  Halowej Piłce Nożnej (I miejsce w Powiatowych….)
II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Filip Adamczyk II miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej
IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Karolina Kozak II miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej
IV miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Weronika Piekarz II miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej
IV miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Katarzyna Kawalec II miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej
IV miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Karol Korta III miejsce w Rejonowych Zawodach w  Halowej Piłce Nożnej (I miejsce w Powiatowych)
II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Karolina Świder II miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Marcin Ból III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Filip Nosal II miejsce w Rejonowych Zawodach w koszykówce (I miejsce w Powiatowych)
Grzegorz Ślizowski
Karol Skoczyński
Karol Korbut
II miejsce w Rejonowych Zawodach w koszykówce ( I miejsce w Powiatowych)
Magdalena Rogowska
Katarzyna Kawalec
Natalia Szot
Weronika Piekarz
Karolina Kozak
Karolina Świder
Klaudia Pach
Martyna Lekka
Oliwia Trzósło
II miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej
Krzysztof Mazur
Krzysztof Strach
Krzysztof Apryjas
Norbert Gajewski
Patrycjusz Święch
Arkadiusz Siodlarz
Karol Korta
Piotr Drzazga
Konrad Biernat
Dawid Szewczyk
Tomasz Dunaj
Kamil Francuz
Mateusz Trojanowski
Konrad Widełka
II miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej
Izabela Morońska
Paulina Morońska
Daria Maj
Agnieszka Mikulska
Eliza Majcher
Justyna Huk
Natalia Szot
Olga Trojan
Sylwia Sumara
Katarzyna Kawalec
Magdalena Judkowiak
III miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Kamil Francuz III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej
Bartłomiej Chlebek
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Arkadiusz Budzyn III miejsce w Rejonowych Zawodach w  Halowej Piłce Nożnej (I miejsce w Powiatowych)
IV miejsce w Powiatowej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
Mateusz Krupa III miejsce w Rejonowych Zawodach w  Halowej Piłce Nożnej (I miejsce w Powiatowych)
Poprawiony: czwartek, 06 czerwca 2013