Zawody sportowe 2013/14 Drukuj
Napisał(a): Nauczyciele WF   
czwartek, 26 czerwca 2014

ZawodyZawody sportowe 2013/14

Podsumowanie udziału uczniów Gimnazjum nr 2 im. Cypriana Kamila Norwida w Bochni, w zawodach sportowych w roku szkolnym 2013/14

 

 

L.p

Nazwa zawodów

Uzyskana lokata

Lista uczestników

1

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

w Łapanowie dziewcząt \ chłopców klas pierwszych

udział

Julia Turkiewicz 1a,Magdalena Krzywda 1a, Tomasz Palonek 1a,Wiktor Nagrodzki 1a, Jakub Mazur 1a, Wiktoria Dzięgielewska 1c, Wiktoria Banaśkiewicz 1c,Patrycja Komasa 1d, Marlena Bachula 1d, Justyna Huk 2c, Joanna Gawęda 2d,

2

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

w Łapanowie dziewcząt \ chłopców klas drugich

III miejsce

 

udział

Natalia Szot 2b

 

Dawid Buczek 2a,Mateusz Grzyb 2b, Joanna Gawęda 2d,

3

 

 

 

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

w Łapanowie dziewcząt \ chłopców klas trzecich

udział

Kamila Gajek 3a, Olga Trojan 3a, Joanna Piwowarczyk 3a, Norbert Sikora 3a Magdalena Judkowiak 3b, Karol Korta 3b, Marcin Ochlust 3e,                   Bartosz Gracz 3e

4

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

 

udział

Natalia Gałązka 1a, Justyna Huk 2c, Filip Despet 2b, Eliza Majcher 3c

5

Powiatowe  Sztafetowe  Biegi Przełajowe

dziewcząt

IV miejsce

Magdalena Krzywda 1a, Karolina Łącka 1c, Wiktoria Dzięgielewska 1c,       Olga Płaczek 1c, Wiktoria Banaśkiewicz 1c, Patrycja Komasa 1d,            Marlena Bachula 1d, Weronika Piekarz 2b, Karolina Wrona 2c, Zuzanna Surga 2c, Joanna Gawęda 2d, Olga Trojan 3a

6

Powiatowe Sztafetowe  Biegi Przełajowe

chłopców

III miejsce

Tomasz Palonek 1a, Jakub Mazur 1a, Wiktor Nagrodzki 1a,Mateusz Grzyb 2b, Filip Despet 2b, Norbert Sikora 3a, Karol Korta 3b,Krystian Strach 3b,  Krzysztof Strach 3b, Marcin Ochlust 3e, Arkadiusz Budzyn 3e

7

Wojewódzkie Zawody w Halowej Piłce Nożnej chłopców

udział

Tomasz Palonek 1a,Wiktor Kocot 1a, Kacper Majewski 1a, Dominik Juszczak 2b, Konrad Biernat 2b, Kamil Francuz 2b,Piotr Kazek 2b, Arkadiusz Siodlarz 3b, Karol Korta 3b, Arkadiusz Budzyn 3e

8

Powiatowe Zawody Sportowe w Szachy

udział

Monika Kowalczyk 1c, Agnieszka Kolarz 1e, Konrad Widełka 3a,           Mateusz Bajda 3a

9

Wojewódzkie Zawody Sportowe w Szachy

udział

Kacper Seweryn 2c

10

Powiatowe Zawody w Koszykówce dziewcząt

III miejsce

Monika Kowalczyk 1c, Marlena Bachula 1d, Klaudia Spisak 2c, Sara Majcher 2d, Joanna Gawęda 2d, Joanna Piwowarczyk 3a, Kamila Gajek 3a, Angelina Kukla 3b, Eliza Majcher 3c,

11

Powiatowe Zawody w Koszykówce chłopców

Udział

 

 

 

Kamil Francuz 2b, Dominik Juszczak 2b, Kacper Klimaszewski 2d, Jakub Kurpiel 2d, Karol Korta 3b,Krystian Strach 3b, Krzysztof Strach 3b, Dawid Szydłowski 3c,Maciej Surma 3d, Krzysztof Mazur 3d

12

Powiatowe Zawody w piłce ręcznej dziewcząt

 

VI miejsce

Karolina Łącka 1c, Olga Płaczek 1c, Wiktoria Banaśkiewicz 1c, Karolina Kozak 2b, Natalia Szot 2b, Weronika Piekarz 2b, Kamila Gajek 3a, Martyna Lekka 3c, Dominika Cąber 3d,Klaudia Pach 3e

13

Powiatowe Zawody w piłce ręcznej chłopców

IV miejsce

Kacper Łącki 1b,Filip Gumuła 1b, Tomasz Mroczek 1b, Bartłomiej Samek 1b, Przemysław Więcek 1b, Konrad Widełka 3a, Mateusz Trojanowski 3a, Patrycjusz Święch 3b, Krzysztof Strach 3b, Krzysztof Apryjas 3b, Krzysztof Mazur 3d

14

Powiatowe Zawody Pływackie

 

udział

Klaudia Kukla 1a ,Joanna Gawęda 2d, Angelina Kukla 3b, Zuzanna Filipek 3a

15

Wojewódzkie Zawody Pływackie

II miejsce- styl grzbietowy

 

udział

Wiktor Kocot 1a

 

 

 

Izabela Krzyszkowska 1d,Aleksandra Walawska 3a,

16

Powiatowe Indywidualne Zawody w tenisie stołowym

udział

Tomasz Palonek 1a, Konrad Biernat 2b,Jacek Świca 3d,Patryk Jachym 3e

17

Powiatowe Drużynowe Zawody w tenisie stołowym

udział

Tomasz Palonek 1a, Konrad Biernat 2b

18

Powiatowe Zawody w siatkówce chłopców

III miejsce

Bartłomiej Bogacki 2b, Michał Pławecki 2b, Maciej Machaj 3a,Sebastian Klimek 3a, Norbert Sikora 3a, Krystian Strach 3b, Krzysztof Strach  3b, Dawid Liszka 3b,Krzysztof Migdał 3e, Patryk Tokarz 3e, Patryk Jachym 3e, Patryk Szydłowski 3e

19

Powiatowa  Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

IV miejsce

Magdalena Krzywda 1a, Karolina Michałowska 1b, Agnieszka Kuflik 1b, Wiktoria Banaśkiewicz 1c, Olga Płaczek 1c, Karolina Łącka 1c, Wiktoria Dzięgielewska 1c, Patrycja Komasa 1d,  Marlena Bachula 1d, Natalia Szot 2b,Weronika Piekarz 2b,Klaudia Spisak 2c, Karolina Wrona 2c, Zuzanna Surga 2c, Eliza Majcher 3c

20

Powiatowa  Drużynowa Liga Lekkoatletyczna chłopców

V miejsce

Wiktor Nagrodzki 1a,Tomasz Palonek 1a, Kacper Majewski 1a, Filip Despet 2b, Mateusz Grzyb 2b, Krzysztof Strach 3b, Krystian Strach 3b, Dawid Liszka 3b, Maciej Duda 3c, Marcin Ból 3c,Maciej Surma 3d, Arkadiusz Budzyn 3e,  Bartosz Gracz 3e

21

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej

III miejsce

 

 

Tomasz Palonek 1a, Wiktor  Nagrodzki 1a, Konrad Biernat 2b, Dominik Juszczak 2b, Kamil Francuz 2b,  Dawid Laska 2b, Karol Korta 3b, Arkadiusz Siodlarz 3b, Arkadiusz Budzyn 3e

22

Zawody Pływackie o Memoriał Jana Kota

Udział

Klaudia Kukla 1a, Marek Przewrocki 1c, Aleksandra Walawska 3a, Zuzanna Filipek 3a, Angelina Kukla 3b

23

Międzyszkolna Liga Szachowa

Udział

Monika Kowalczyk 1c, Agnieszka Kolarz 1e, Patryk Musiał 1e, Maciej Ostrowski 2a, Dawid Szewczyk 2a, Kacper Seweryn 2c, Dominik Turek 2c,Konrad Widełka 3a, Norbert Miękina 3a, Mateusz Bajda 3a

24

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Tomasz Palonek 1a

Jacek Świca 3d

Patryk Jachym 3e