Logo Dwójki Witaj w Dwójce

"W każdym z nas tkwi ukryty diament
- kopalnia diamentów.
Pomożemy Ci go odnaleźć, oszlifować,
nadać kształt i wydobyć blask."

Szkoła bez przemocy
  Strona główna arrow Wydarzenia szkolne-> arrow Rok 2003/04 arrow IV Rajd Gimnazjalisty
Gimnazjum nr 2
Strona główna

Wydarzenia szkolne->

O nas ->
W sieci ->
Nasi najlepsi ->
Fotografie szkolne

Plan lekcji

Tablica ogłoszeń

Rajdy gimnazjalne

Autorzy witryny
Kontakt z nami
Szukaj
Biblioteka szkolna

Materiały dla rodziców

Humor szkolny
Mapa witryny
Gościmy
Kolporter RSS
Aktualności z Gim2
IV Rajd Gimnazjalisty PDF Drukuj Email
Napisał(a): Jakub Broszkiewicz   
Thursday, 02 September 2004
IV RAJD GIMNAZJALISTY ZAWOJA 5-6.06.2004

     W dniu 05.06 o godzinie siódmej rano grupa dobrych kondycyjnie uczniów gimnazjum i jego absolwentów, wyruszyła na coroczny Rajd Gimnazjalisty. Rajd był pod przewodnictwem dobrych fizyków i psychologów, a także członków PTTK Bochnia.

Zanosiło się na deszcz, ale rajd odbył się tradycyjnie bez względu na warunki atmosferyczne. Po króciutkiej podroży silnie wyszkolone przez bocheńskich nauczycieli wychowania fizycznego grupy młodych Polaków udały się na Babią Górę.
W czasie pieszej wędrówki po Babiogórskim Parku Narodowym podziwialiśmy piękno
Górskiej natury, gdyż było tam dużo strumieni i kilka jeziorek (prawdopodobnie niezarybionych). Na szczycie widzieliśmy kobietę, która preferowała wędrówkę bez obuwia. Nawet, kiedy ktoś z uczestników nie miał siły iść dalej, to i tak szedł, ponieważ był ciekawy, co go spotka na dalszej trasie. Koło godziny siedemnastej
z końca trasy autobus zabrał nas do ośrodka „Krakowianka” na nocleg. Po pewnym czasie wszyscy uczestnicy zebrali się w sali z grami i odbyły się konkursy rajdowe, zorganizowane przez panią Katarzynę Koczur i Marię Rozenbajgier, w których zwycięzcami byli:

 - Maria Rachwalska w krajoznawczym konkursie rajdowym.
 - Gabriela Ptaszek w konkursie na najbardziej niepotrzebną rzecz na rajdzie,
   którą była najbardziej niepotrzebna torba plażowa.
 - Maciej Koczur i Jakub Broszkiewicz w konkursie piosenki rajdowej, bo kiedy zaśpiewali   utwór „To już jest koniec, ryby nie chcą brać” publiczność oszalała.                                                                                      

W wyborach na dziewczynę i chłopaka rajdu zwyciężyli - Katarzyna Maćkowska i Jakub Broszkiewicz.

     Następnego dnia po spakowaniu bagaży, udaliśmy się na mszę do kościoła w Zawoi. Później znowu się spinaliśmy do góry, bo „komu w drogę temu czas”. Około godziny 16:30 nastąpiło rozdanie nagród z konkursów rajdowych i prawdopodobnie wszyscy wróciliśmy do Bochni.

    Był to jeden z najciekawszych Rajdów Gimnazjalnych, elity bocheńskiego gimnazjum, która zdecydowała się wpłacić zaliczkę na następny Rajd Gimnazjalisty, gdyż odbędzie się w maju następnego roku! Zachęcam wszystkich gorąco do udziału w tak ważnym wydarzeniu, jakim jest rajd gimnazjum nr 2 w Bochni. Zapisy na rajd przyjmują pani Maria Rozenbajgier i pani Katarzyna Koczur (sala A15)

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 02 September 2004 )
 
« poprzedni artykuł
 
Góra strony  Strona główna | Wieści | Linki | Szukaj |
  Copyright 2001-2010 Gimnazjum nr 2 w Bochni, jfk